Logo
v pracovní dny 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 10 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
25.05.2023
Nové možnosti dopravy i nové produkty
Rádi bychom Vás upozornili na dva nové způsoby dopravy, které můžete od této chvíle zvolit při nákupu v našem e-shopu. Oba souvisí se společností PPL ... číst celé
15.05.2023
Univerzální požární tlačítko nově v nabídce
Dnes byl do naší nabídky zařazen nový produkt - manuální tlačítkový tísňový hlásič v červeném (požárním) provedení s označením FP/RD3. Tlačítko použív... číst celé
12.05.2023
Autonomní detektor zaplavení nově v nabídce
Dnes byl do naší nabídky zařazen nový produkt - autonomní detektor zaplavení s typovým označením WLD-38R. Má oddělitelnou sondu, vestavěnou sirénku a ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Odstřežení garáže otevřením vrat
21.06.2022
Odstřežení garáže otevřením vrat
Jak zařídit, aby se alarm odstřežil automaticky vždy, když se otevřou garážová vrata? Pokud máte alarm od Eldesu, pak velmi jednoduše! Další praktický... číst celé
Zobrazit všechny články
http://www.global-elektronic.cz/

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Bezdrátová zásuvka jako Wattmetr
15.02.2022

Bezdrátová zásuvka jako Wattmetr

Naši bezdrátovou zásuvku EWM1 jsme Vám už několikrát představovali - takže jen stručně: Jedná se o bezdrátový prvek, který se zapojí do libovolné elektrické zásuvky, a poté se přihlásí do bezdrátové nadstavby ústředny ESIM384 nebo PITBULL ALARM PRO. V ústředně se tato bezdrátová zásuvka objeví jako nový standardní programovatelný výstup (PGM) a lze ji tudíž (resp. zařízení do ní zapojené) libovolným způsobem ručně nebo automaticky ovládat, jako kterýkoli jiný PGM výstup. Na těle EWM1 je pak tlačítko, jehož stisknutím lze stav zásuvky kdykoli změnit manuálně.

Ovšem - kromě výše uvedeného - bezdrátová zásuvka EWM1 také jen tak mimochodem neustále měří napětí v zásuvce a případný odebíraný proud, ze kterého jednak vypočítává odebíraný výkon (tedy vlastně příkon připojeného elektrického spotřebiče) a tento výkon pak sčítá do denního a měsíčního souhrnu. Všechny tyto údaje lze potom jednoduše získat přes menu dotykové LCD klávesnice EKB2 nebo přes SMS příkaz ve formě SMS zprávy. Tvar SMS zprávy pro zjištění spotřeby připojeného spotřebiče je XXXX EWM1INFO. Na základě tohoto příkazu zásuvka vrátí naměřenou spotřebu za aktuální den a měsíc ze všech zásuvek EWM1 v systému.

Ještě více informací lze pak zjistit z menu dotykové LCD klávesnice EKB2 (tu však lze připojit pouze k ESIM384, nikoli k PITBULL ALARM PRO, tam lze spotřebu zjistit pouze SMS příkazem), kde se přes Master menu lze v sekci PGM výstupy podívat navíc na aktuální odběr a odběry v předchozích měsících:

 

Takže proč kupovat jednoúčelový Wattmetr, když takové zařízení - navíc ještě s archivací naměřených dat, máte v každé bezdrátově ovládané zásuvce EWM1? Být s námi se skutečně vyplatí!


Funkce Wattmetru je pouze doplňkovou funkcí, primárním úkolem bezdrátové zásuvky EWM1 je dálkové ovládání připojeného spotřebiče (manuálně nebo automaticky). Budeme rádi, pokud nám napíšete a podělíte se s námi o Vaše vlastní zkušenosti, poznatky či nápady na zlepšení na podpora@alarmprodej.cz.

Tým ALARM PRODEJ.CZ

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Najdete nás i na MALL.CZ

Zůstaňme v kontaktu - přihlaste se k odběru našeho newsletteru! - Přihlásíte se TADY

Zákonné nakládání s obaly - certifikát EKO-KOM

Korespondenční adresa

ALARM PRODEJ.CZ
Milan Průšek
Šmilovského 219
293 01, Mladá Boleslav

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Kontaktní údaje
Jan Novotný
Jan Novotný
v pracovní dny 8:00 - 16:00
Všechna práva vyhrazena. Kopírování a sdílení obsahu jen s předchozím souhlasem. Jsme registrováni u kolektivních systémů REMA Systém, a.s., REMA Battery, s.r.o. a REMA PV Systém, a.s. (www.rema.cloud). Rovněž jsme v souladu se zákonem o obalech zapojeni do systému sdružení plnění EKO-KOM.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz