Logo
v pracovní dny 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 10 001,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
23.01.2023
Nová série školení!
Právě jsme otevřeli registraci na sérii nových školení v letošním roce. Po dlouhé covidové pauze, kdy jsme se vídali pouze v on-line prostoru, se vrac... číst celé
15.11.2022
Klíčenka k Pitbullovi zdarma!
Od zítřka až do konce ledna 2023 dáváme ke každému kompaktnímu profesionálnímu zabezpečovacímu systému Pitbull alarm PRO šikovnou bezdrátovou klíčen... číst celé
26.09.2022
Klávesnice EKB3 ZDARMA!
K sadě ústředny ESIM384 a plechového instalačního boxu ME1 dostanete nyní klávesnici EKB3 ZDARMA! Vzhledem k tomu, že většina našich zákazníků objedn... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Odstřežení garáže otevřením vrat
21.06.2022
Odstřežení garáže otevřením vrat
Jak zařídit, aby se alarm odstřežil automaticky vždy, když se otevřou garážová vrata? Pokud máte alarm od Eldesu, pak velmi jednoduše! Další praktický... číst celé
Zobrazit všechny články
http://www.global-elektronic.cz/

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. ELDES Wait&Go
09.06.2020

ELDES Wait&Go

Wait & Go - jedinečná ochrana zákazníků i zaměstnanců.

Wait&Go je víceúčelové řešení pro zajištění bezpečnosti Vašich zaměstnanců a klientů, na kterých Vám jistě záleží. Wait&Go je velmi šikovným pomocníkem při řešení aktuálních problémů v podnikání, jakými jsou bezpečnost klientů, péče o zdraví a kontrola nad vstupem zákazníků do prodejny či sídla firmy. Po několika měsících nevídané izolace způsobené pandemií COVID-19 většina z nás cítí nutkání držet se v bezpečí, zůstat zdravý a v kondici.

Dodržování sociálního odstupu od ostatních bylo pro mnoho lidí opravdu těžké a přineslo mnoho problémů, na druhou stranu přinesla i pozitivní věci  - posílila naše pouta s blízkými, s rodinou a přáteli. Spoustu našich oblíbených činností, jako např. posezení v kavárně, či v restauraci, návštěvy nákupních center a mnoho dalších činností jsme museli oželet či v lepším případě odložit na vhodnější dobu.

Navzdory všem nedávným událostem se společnost ELDES nadále zaměřuje na inteligentní řešení v oblasti bezpečnosti a zabezpečení a snaží se věci předvídat. Nemělo by tedy být žádným překvapením, že snaha co nejdříve obnovit bezpečné podnikání a služby je na prvním místě. Proto nabízíme toto jednoduché a přitom efektivní řešení, snadnou a pohodlnou inovaci, která zajistí, že všichni budou v bezpečí.

Představujeme vám naše nejnovější řešení - Wait&Go. Chraňte své zákazníky a svůj personál. Buďte v klidu!

 

Proč pořídit Wait&Go?

Je zřejmé, že COVID-19 se dotkl nějakým způsobem každého z nás. Abychom se všichni mohli vrátit ke svým obvyklým postupům a zvyklostem, je třeba dodržovat pravidla a pokyny stanovené vládou, regulovat počty osob shromážděných na jednom místě a dodržovat odstupy mezi lidmi.

Nikdo z nás si nepřeje, aby byla jeho firma jakkoli spojována s COVID-19. Proto Vám nabízíme hotové řešení, které umožní pracovat bezpečně a poskytovat služby jako obvykle. Naše sada Vám umožní nejen ovládat vstupní dveře, ale i zabezpečit Váš  majetek !

 
Prevence COVID-19
Zapomeňte na vrátné nebo security službu u vstupních dveří. Wait&Go je nahradí! Informujte své zákazníky jasně a srozumitelně (světelným signálem) o tom, zda mohou či nemohou vstoupit.
Automatické blokování dveří
Do dveří stačí nainstalovat běžný elektromagnetický zámek a ihned můžete začít využívat naše nejnovější bezpečnostní řešení. Po instalaci Wait&Go lze kdykoli na dálku zablokovat či odblokovat vstupní dveře pomocí klíčenky KeyBob.
Buďte odlišní. Buďte jedineneční!
Pohyb zákazníků lze snadno řídit pouhým stisknutím tlačítka zámku klíčenky - LED pásek namontovaný na vstupních dveřích se rozsvítí červeně a zakazuje vstup do budovy. Po stisku tlačítka pro odemknutí se klientovi rozsvítí zelená LED dioda a je umožněn přístup dovnitř.
Bezpečnost 24/7
Wait & Go vyniká svou efektivitou. Přes den pomáhá řídit pohyb zákazníků v provozovně, přes noc plní funkci profesionálního zabezpečovacího systému. Možnost napojení na PCO či ovládání a monitorování stavu pomocí mobilní aplikace je samozřejmostí.
 

Řešení vyhovující Vašemu podnikání

Wait & Go je připraveno k instalaci do provozních prostor libovolného odvětví: kadeřnictví, kosmetických a květinářských obchodů, kaváren, benzínových čerpacích stanic, servisních služeb, plaveckých a fitness center, různých druhů obchodů, institucí sociálního zabezpečení, kanceláří a mnoha dalších!

 

Wait&Go – jedna instalace, mnoho možností

Moderní řešení zabezpečovacího a přístupového systému zahrnuje 3 hlavní funkce:

  1. Řeší problém s regulací počtu osob v určeném prostoru a pomáhá tak v úsilí vrátir se co nejdříve k běžnému stavu před COVID-19;
  2. Nabízí možnost automatického blokování dveří;
  3. Po pracovní době se změní na spolehlivý zabezpečovací systém.
 
Využijte toho, že jste certifikovaným instalačním či distribučním partnerem ELDES a využijte příležitosti, které Vám systémy ELDES nabízí! Kromě alarmu pomohou zautomatizovat např. ovládání světel, regulaci vytápění, ovládání dveří garáže nebo skladu, ovládání vjezdové brány aj. A jak již víte, vše lze snadno spravovat také manuálně, pomocí sympatické klíčenky KeyBoB nebo pomocí aplikace ELDES Security.
 

Co je dále důležité vědět?

(odkazy na stránky výrobce, pouze v angličtině)
📣What is included in Wait&Go solution kit?
📣Where can I purchase Wait&Go?
📣Who could help me with installation of Wait&Go?
📣Is it possible to add your newest Wait&Go solution to my previously installed ESIM384?
📣A pre-configured file is ready for testing the Wait&Go solution
📣Instruction for the installer
Facebook
Website
YouTube
LinkedIn

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Najdete nás i na MALL.CZ

Zůstaňme v kontaktu - přihlaste se k odběru našeho newsletteru! - Přihlásíte se TADY

Zákonné nakládání s obaly - certifikát EKO-KOM

Korespondenční adresa

ALARM PRODEJ.CZ
Milan Průšek
Šmilovského 219
293 01, Mladá Boleslav

Kontaktní údaje
Jan Novotný
Jan Novotný
v pracovní dny 8:00 - 16:00
Všechna práva vyhrazena. Kopírování a sdílení obsahu jen s předchozím souhlasem. Jsme registrováni u kolektivních systémů REMA Systém, a.s., REMA Battery, s.r.o. a REMA PV Systém, a.s. (www.rema.cloud). Rovněž jsme v souladu se zákonem o obalech zapojeni do systému sdružení plnění EKO-KOM.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz