Logo
v pracovní dny 8:00 - 16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 10 001,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
Novinky
18.10.2021
Náhrada nedostupného LC100 od DSC
Oblíbené interiérové pohybové detektory LC-100 od DSC momentálně nejsou (a nějakou dobu s největší pravděpodobností kvůli přerušení výroby nebudou) do... číst celé
14.09.2021
HW změna u ESIM320, aktualizace SW Config Tool
S koncem léta 2021 došlo k drobné hardwarové změně u GSM modulu ESIM320. Nové verze modulů ESIM320 poznáte tak, že jsou označeny na plošném spoji štít... číst celé
01.09.2021
Venkovní bezdrátové detektory v nabídce!
Tento týden jsme zařadili do prodeje novou kategorii bezdrátového příslušenství Eldes -  a to bezdrátové venkovní detektory. Konkrétně se jedná o: ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Řízení teploty pomocí ústředny ESIM384
05.10.2021
Řízení teploty pomocí ústředny ESIM384
Venkovní teploty klesají a v bytových i nebytových prostorech se začíná topit. Nároky na topení bývají i v rámci jednoho objektu různé a také s tím Vá... číst celé
Zobrazit všechny články

 

http://www.global-elektronic.cz/

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. ELDES Wait&Go
09.06.2020

ELDES Wait&Go

Wait & Go - jedinečná ochrana zákazníků i zaměstnanců.

Wait&Go je víceúčelové řešení pro zajištění bezpečnosti Vašich zaměstnanců a klientů, na kterých Vám jistě záleží. Wait&Go je velmi šikovným pomocníkem při řešení aktuálních problémů v podnikání, jakými jsou bezpečnost klientů, péče o zdraví a kontrola nad vstupem zákazníků do prodejny či sídla firmy. Po několika měsících nevídané izolace způsobené pandemií COVID-19 většina z nás cítí nutkání držet se v bezpečí, zůstat zdravý a v kondici.

Dodržování sociálního odstupu od ostatních bylo pro mnoho lidí opravdu těžké a přineslo mnoho problémů, na druhou stranu přinesla i pozitivní věci  - posílila naše pouta s blízkými, s rodinou a přáteli. Spoustu našich oblíbených činností, jako např. posezení v kavárně, či v restauraci, návštěvy nákupních center a mnoho dalších činností jsme museli oželet či v lepším případě odložit na vhodnější dobu.

Navzdory všem nedávným událostem se společnost ELDES nadále zaměřuje na inteligentní řešení v oblasti bezpečnosti a zabezpečení a snaží se věci předvídat. Nemělo by tedy být žádným překvapením, že snaha co nejdříve obnovit bezpečné podnikání a služby je na prvním místě. Proto nabízíme toto jednoduché a přitom efektivní řešení, snadnou a pohodlnou inovaci, která zajistí, že všichni budou v bezpečí.

Představujeme vám naše nejnovější řešení - Wait&Go. Chraňte své zákazníky a svůj personál. Buďte v klidu!

 

Proč pořídit Wait&Go?

Je zřejmé, že COVID-19 se dotkl nějakým způsobem každého z nás. Abychom se všichni mohli vrátit ke svým obvyklým postupům a zvyklostem, je třeba dodržovat pravidla a pokyny stanovené vládou, regulovat počty osob shromážděných na jednom místě a dodržovat odstupy mezi lidmi.

Nikdo z nás si nepřeje, aby byla jeho firma jakkoli spojována s COVID-19. Proto Vám nabízíme hotové řešení, které umožní pracovat bezpečně a poskytovat služby jako obvykle. Naše sada Vám umožní nejen ovládat vstupní dveře, ale i zabezpečit Váš  majetek !

 
Prevence COVID-19
Zapomeňte na vrátné nebo security službu u vstupních dveří. Wait&Go je nahradí! Informujte své zákazníky jasně a srozumitelně (světelným signálem) o tom, zda mohou či nemohou vstoupit.
Automatické blokování dveří
Do dveří stačí nainstalovat běžný elektromagnetický zámek a ihned můžete začít využívat naše nejnovější bezpečnostní řešení. Po instalaci Wait&Go lze kdykoli na dálku zablokovat či odblokovat vstupní dveře pomocí klíčenky KeyBob.
Buďte odlišní. Buďte jedineneční!
Pohyb zákazníků lze snadno řídit pouhým stisknutím tlačítka zámku klíčenky - LED pásek namontovaný na vstupních dveřích se rozsvítí červeně a zakazuje vstup do budovy. Po stisku tlačítka pro odemknutí se klientovi rozsvítí zelená LED dioda a je umožněn přístup dovnitř.
Bezpečnost 24/7
Wait & Go vyniká svou efektivitou. Přes den pomáhá řídit pohyb zákazníků v provozovně, přes noc plní funkci profesionálního zabezpečovacího systému. Možnost napojení na PCO či ovládání a monitorování stavu pomocí mobilní aplikace je samozřejmostí.
 

Řešení vyhovující Vašemu podnikání

Wait & Go je připraveno k instalaci do provozních prostor libovolného odvětví: kadeřnictví, kosmetických a květinářských obchodů, kaváren, benzínových čerpacích stanic, servisních služeb, plaveckých a fitness center, různých druhů obchodů, institucí sociálního zabezpečení, kanceláří a mnoha dalších!

 

Wait&Go – jedna instalace, mnoho možností

Moderní řešení zabezpečovacího a přístupového systému zahrnuje 3 hlavní funkce:

  1. Řeší problém s regulací počtu osob v určeném prostoru a pomáhá tak v úsilí vrátir se co nejdříve k běžnému stavu před COVID-19;
  2. Nabízí možnost automatického blokování dveří;
  3. Po pracovní době se změní na spolehlivý zabezpečovací systém.
 
Využijte toho, že jste certifikovaným instalačním či distribučním partnerem ELDES a využijte příležitosti, které Vám systémy ELDES nabízí! Kromě alarmu pomohou zautomatizovat např. ovládání světel, regulaci vytápění, ovládání dveří garáže nebo skladu, ovládání vjezdové brány aj. A jak již víte, vše lze snadno spravovat také manuálně, pomocí sympatické klíčenky KeyBoB nebo pomocí aplikace ELDES Security.
 

Co je dále důležité vědět?

(odkazy na stránky výrobce, pouze v angličtině)
📣What is included in Wait&Go solution kit?
📣Where can I purchase Wait&Go?
📣Who could help me with installation of Wait&Go?
📣Is it possible to add your newest Wait&Go solution to my previously installed ESIM384?
📣A pre-configured file is ready for testing the Wait&Go solution
📣Instruction for the installer
Facebook
Website
YouTube
LinkedIn

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Zůstaňme v kontaktu - přihlaste se k odběru našeho newsletteru! - Přihlásíte se TADY

Zákonné nakládání s obaly - certifikát EKO-KOM

Všechna práva vyhrazena. Kopírování a sdílení obsahu jen s předchozím souhlasem. Jsme registrováni u kolektivních systémů REMA Systém, a.s., REMA Battery, s.r.o. a REMA PV Systém, a.s. (www.rema.cloud). Rovněž jsme v souladu se zákonem o obalech zapojeni do systému sdružení plnění EKO-KOM.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.